Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: kokosz
2. Data ukarania: 29.11.2020
3. Nick osoby karzącej: MarikaO7
4. Powód bana: Działanie na szkodę serwera / niszczenie granic spawnu
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Chciałbym bardzo przeprosić za moje zachowanie z 4 i 5 edycji  oraz za wszystkie głupie akcje które odwalałem. Wiem, że po prostu zwaliłem. Zamiast dostawać bana skoro nie chciało mi się grać to mogłem się posłuchać przyjaciół i odstawić serwer na bok, ale nie przemyślałem sytuacji, działałem pod wpływem impulsu i nie myślałem o tym, że w przyszłości może jeszcze będę chciał grać oraz, że psuję grę innym graczom. Zrozumiałem wszystko, można powiedzieć, że po tych 6 miesiącach przejrzałem na oczy i brakuje mi gry w minecrafta ze znajomymi na mineworldzie.
4
1

#2

ja bym na ub zagłosował ale w końcu administracja się tym zajmię nie jadorzuciłem swoje 3 grosze, mam nadzieję że to na co liczę się ziści
HOP
to czemu nie skacze

#3

Ja również chciałbym o sobie przypomnieć.

#4

Długo się zastanawiałam, co z Tobą zrobić, ale ostatecznie unbana nie będzie.
Po banie robiłeś multiki, wraz ze zkeramem (np. Dominik2013 i Kacper13). Nie tylko ukrywaliście się tam, ale również cheatowaliście.
Po prostu martwi mnie trochę to, że np. niedługo po banie zkerama i bodajże Saro_Hemingwaya poszedłeś zgriefować granice spawnu, albo to, że robiłeś razem ze zkeramem multiki. Kto wie, czy nie namówi Cię na zrobienie tego samego (albo i już namówił).
Wątek zamykam.
[Obrazek: wdwwddw.png]
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości