Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


xTforson Odwołanie

#21
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2020, 17:35 PM przez wiciu123.)

(29-09-2020, 17:01 PM)Zkeram napisał(a): ten ss jest przed rozmową z Kaene i Ewką, wtedy sobie wyjaśniliśmy pare rzeczy, o nastawianiu innych przeciwko mnie miałem na myśli twoje podejście do mnie i ataki Sovela i jego kolegów na mnie.

Jak dla mnie każdy powinien tak grać jak chce i powinna być opcja wyłączenia PvP najepiej do zakupu w sklepie żeby ludzie mogli sobie pograć na spokojnie a jeżeli osoby chca pvp itp to spoko mogę grać jak chcą ja też do pewnego momentu grałem spokojnie ale jak zkeram dał na mnie hunta zrobilem obrót o 180° i to ja rozdawałem tam karty co do sytuacji z tforsonem jak dla mnie przyznał się do błędu co jest najważniejsze i powinien mieć skróconego bana do 2-4 tygodni .

(29-09-2020, 16:46 PM)Tforson napisał(a): A teraz chcesz jej itemy usunąć ? Bo ja nawet swojej działki nie mam ? Czym Ci ona zawiniła ? Co ? Próbowałeś wbić się do niej, glitchując grę, przechodząć przez ścianę do jej na szybko postawionej klitki 1x1... Naprawdę nie chcę już z wami dyskutować... z takimi mistrzami  PvP od 7 boleści. Czemu nie spróbujecie z kimś równym... a wiem bo dostaniecie bęcki. 

I tak żałuję że wykorzystałem buga czy tez błąd pluginu związany z przejściami między mapami, ale dobrze wiesz, że bym nie wygrał i stracilibyśmy nie 1 a 2 sety.

A jak ja się spytałem 1 osoby o twoje kordy, to szybciutko już do mnie z tekstem *Masz coś do mnie?* . Mówiłem nie gram PvP po prostu chciałem zobaczyć co budujecie i coś skopiować jakiś wzór itp. bo budowli ze spawna nie dam rady, za ciężkie są.

(29-09-2020, 16:54 PM)Zkeram napisał(a): "Ochrona działkowa dobra sprawa była w takim razie. Pozwalała zminimalizować wasze akcje." - raczej zniechęca ludzi od grania, skoro to usunięto było to słabe rozwiązanie.
" Dodatkowo bardzo pochopnie i natychmiastowo chciałbyś egzekwować prawo. Po prostu pozbywasz się osób, które Ci się postawiły i tak będę Ci się stawiać." - nikogo nie chce eliminować, po prostu nie lubię i nie szanuję osób które nieuczciwie grają, - nic do ciebie nie mam prócz tego że nie umiesz uczciwie grać.
"po prostu nie lubię i nie szanuję osób które nieuczciwie grają, - nic do ciebie nie mam prócz tego że nie umiesz uczciwie grać." Czyli jak twój kolega dostał bana na tydzień bo kopiował a oczekiwales że za podbugowanie się 3 klockami dostanę perma na edycję jak dla mnie to jawna stronniczość
1
1

#22

Napisałeś " czaił się przez 2 dni! na mój loot." Zkeram mi podał kordy bo się spytałem jakie ma kordy graczy, przyleciałem do ciebie ustawiłem homa, zabiłem i Ci oddałem wszystkie itemy jakie miałeś. 2 dni później się dowiedziałem, że masz netherytowy set więc poszedłem na homa walnąłem Cię a ty uciekłeś. Poczekałem 5 min wróciłes znowu Cię walnąłem i uciekłeś. Zrozumiałem, że to nie ma sensu, usunąłem homa i poszedłem.

#23
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2020, 08:29 AM przez Tforson.)

A na chat zupełnie inne zdanie przedstawiałeś, że jeszcze bym go pozabijał. Ponownie wspominając że byłeś znacznie częściej niż podajesz. Potka z niewidką i czekanie...
Ale już sprawa załatwiona, teraz nikogo z mojego grona nie będziecie mogli zabić, osobiście tego dopilnowałem. Teraz możecie przychodzić ile chcecie. Nic nie zrobicie Język

#24

Jeśli kupiłeś już ochronkę to to trochę może być strata pieniędzy bo jak narazie unbana/skrócenia jeszcze nie dostałeś.

#25

Nie mówiłem, że dla siebie Oczko. Ale nie powinieneś martwić się o moje środki finansowe.

#26

Ban został skrócony do 2 tygodni od dnia dzisiejszego.
Wątek ze skargą na Zkerama i ekipę zawieszam.

Zgłaszam wątek do zamknięcia
[Obrazek: Sygn2.png]

#27

Zamykam.
[Obrazek: wdwwddw.png]
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości